ІНФОРМАЦІЯ

про Чепільську ЗОШ І-ІІ ступенів

Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування 1875
Директор школи Олександр Петрович Зубков освіта вища,за фахом учитель історії та правознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1996 року.
Контингент учнів У Чепільскій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів навчається44учнів , з них учнів 1-4 класів – 21чол., 5-9 класів – 23учні.
Мова навчання Українська/
Профільне навчання -відсутнє
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 13 педагогів, із них 13чол.мають вищу освіту . Вищу кваліфікаційну категорію мають6чол., ІІ кваліфікаційну категорію -1чол., категорію «спеціаліст» -6чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (26учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (4 дитини, з них1– під опікою). За рахунок батьківської плати харчується18 учнів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Ефективне використання передових педагогічних технологій як пріоритетний шлях підвищення педагогічної майстерності вчителів та якісних знань учнів в умовах впровадження Державних стандартів початкової та базової середньої освіти».
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 10 навчальних класів, комп’ютерний клас, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує9079 примірників художньої та навчальної літератури.
Досягнення учнів Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. Учні беруть активну участь у районних заходах: спартакіадах «Спорт протягом життя»
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 2 учні та 10 учителів з м.Балакліята сел. Гусарівки,.Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Кiлькiсть переглядiв: 239